Mobile version          

 

Kontakt

     Adres firmy

     ul. Prosta 8
     66-470 Kostrzyn nad odrĪ
     Tel. D-Mobil 174 162 35 53

 

 

 

ZarzĪd : Beata& Roman ChiliŮscy

  benimet@benimet.pl

tel. Tel.+48 609 088 803
Tel. +48 95 752 11 79 nr wew. 23

 

Dyrektor: Sylwia ChiliŮska- Wachowiak

sylwia@benimet.pl

Tel. +48 95 752 11 79 wew. 24

 

SprzedaŅ: Ola Skrzypnik

ola@benimet.de

Tel. +48 95 752 11 79 wew. 28

 

KsiÍgowo∂ś: Halina Oczkowska

ksiÍgowo∂ś@benimet.pl

Tel +48 95 752 11 79 wew. 21

 

Kadry: Paulina

kadry@benimet.pl

Tel. +48 95 752 11 79 wew.20

 

                               

Marketing:

Karolina Matkowska

karolina@benimet.de

Tel. +48 95 752 11 79 nr wew. 26

 

Automatyka:

Wojciech WysoczaŮski

 Wojciech@benimet.com

Tel. +48 95 752 11 79 nr wew. 29

 

Projekty:

Natalia Staniszewska

Zbyszko Urbaniak

 

Magazyn:

Eryk ChiliŮski

eryk@benimet.pl

 

 

 

 

Benimet
ul. Sportowa 6b
66-470 Kostrzyn nad OdrĪ
Tel. +48 95 752 11 79
Tel. D-Mobil 174 162 35 53
Unsere Partner

Copyright Benimet Created by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek